olybet blackjack boonus

OlyBet online-kasiino

OlyBet online-kasiinos saad Blackjacki mängida nii elava diileriga kui virtuaalsetes kasiinomängudes. OlyBet online-kasiinot saab ühtviisi mugavalt kasutada nii mobiili kui tavalise arvutiga. Kahjuks puudub OlyBetis hetkel tervitusboonus.

Blackjack OlyBet online-kasiinos

OlyBet online-kasiinos saab mängida kaht erinevat virtuaalset Blackjacki - Double Exposure Blackjack Pro ja Blackjack Pro Monte Carlo. Esimesena mainitud mängus saad valida kolme erineva limiidiga mängulaua vahel (Low limit, Standard limit, High limit). Peale virtuaalse mängu saad mängida ka umbes 40 elava diileriga Blackjacki mängulauas, kus saad teha panuseid 5 eurost 5000 euroni. Live-kasiino Blackjacki lauad töötavad Evolution Gamingu tarkvara toel.

Muud mängud ja tarkvara

Lisaks Blackjackile saad OlyBeti live-kasiinos mängida ka ruletti, pokkerit. OlyBet live-kasiinos on ka rubriik Betgames, kus saad proovida oma õnne arvloteriis, täringumängudes, Õnnerattal, bakaraas ning mängudes Bet On Poker ja Panuste sõda.

Kasiinomängude lehelt leiad lisaks lauamängudele ka veidi enam kui 300 erinevat slotimängu. Oma lemmikmängu leidmiseks saad kasutada mugavat otsingut - otsing hakkab tööle juba pärast seda, kui sisestad otsinguväljale esimese tähe. OlyBeti online-kasiinos ei saa lõll mänge lemmikutesse lisada, aga mängude lehte avades näete lehe ülaosas alati oma viimati mängitud mänge ning nende all OlyBeti online-kasiino kõige populaarsemaid mänge.

Makseviisid

Sissemakseid saad OlyBetis teha pangaülekandega, krediitkaardiga ning Skrilli või paysera e-maksega. Väiksema riskitaluvusega mängijaid rõõmustab kindlasti teadmine, et minimaalne sissemakse suurus on OlyBetis kõigest 2 eurot ja mingisuguseid komisjonitasusid Sinu sissemaksest maha ei arvestata.

Väljamakseid saad OlyBetis teostada vaid nendele kontodele, millelt oled eelnevalt teinud sissemakse. Täpne teave maksete töötlemiseks kuluva aja kohta puudub, küll aga võiksite/peaksite arvestama, et väljamakseid teostatakse ainult tööpäeviti kell 9-16.

Kokkuvõte

OlyBet online-kasiino on Blackjacki sõbrale väga hea valik. Blackjacki saab mängida nii elava diileriga kui ka virtuaalses vormis ja panuste ning sissemaksete limiitide vahemik ja makseviiside valik peaks rahuldama iga online-kasiino mängija ootused.